+371 22 356 296 info@sportandcharity.lv SpChar
Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Kā palīdzēt?

1. Brīvprātīgais darbs.

“Sapņi – mazas sudraba karotītes, ar ko var paēst bez naudas” (Aleksandrs Čaks)

Dzīvē ne vienmēr nauda ir noteicošā, bet gan tas, ko varam otram dot – rūpes, emocijas, uzmanību, mīlestību, klātbūtni, atbalstu. Šo sarakstu vēl varētu turpināt gari un plaši. Visprecīzāk cilvēks savu attieksmi parāda ar darbiem, ja tie ir cēlu mērķu vadīti, tad arī pašam ir gandarījums par padarīto, sajūta, ka Tu esi paveicis ko labu un noderīgu. Brīvprātīgais darbs – tas ir sākums kaut kam lielam. Pievienojies mums, mēs tev parādīsim, kādus brīnumus Tu spēj radīt.

2. Atbalsts jauniešiem, bērniem.

“Tas ir ļoti svarīgi – laiku pa laikam kļūt mazam, lai augtu liels” (Imants Ziedonis)

Katram no mums ir kāds sapnis, ko vēlētos piepildīt, talants, ko attīstīt, bet bieži vien līdz tam pietrūkst tikai nedaudz. Tas ir līdzīgi kā salikt puzli – pa vienam kauliņam, ar uzmanību, atbildību, vēlmi sasniegt kāroto. Mēs varam kļūt par vienu no šīs puzles sastāvdaļām – sniegt savu atbalstu jauniešu un bērnu attīstībā mūzikā, sportā, kultūrā.

3. Atbalsts senioriem.

Pienāks reiz dzīvē brīdis, kad mēs visi būsim seniori, kādas nu kuram būs šīs vecumdienas, to paredzēt nav iespējams. Protams, ka tas, ko grib visi, auklēt savus mazbērniņus, būt ģimenē, saņemt un dot mīlestību, rūpēties, bet ne vienmēr tā tas ir. Mums ir iespēja atbalstīt seniorus ar savu uzmanību, kas viņiem nozīmē daudz. Tās var būt kartiņas svētku laikā, tase tējas ar gardumiem vai vienkārši sirsnīgas sarunas, tās var būt arī mantas, kuras ikdienā tik ļoti nepieciešamas. Cik nu varam, palīdzam.

4. Atbalsts trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm.

Atbalsts ģimenēm var būt dažāds – malka apkurei, materiāli remontam, drēbes, apavi, higiēnas preces, pārtika, bērniem – palīdzība, skolas gaitas uzsākot.

5. Atbalsts dzīvnieku patversmēm.

Patversme – tās ir mājas daudziem dzīvniekiem, bieži vien vienīgās, pateicoties mūsu atbalstam un ziedojumiem tās var palīdzēt, rūpēties, atbalstīt. Dzīvnieku nākotne ir mūsu rokās, būsim draugi, palīdzēsim sagādāt nepieciešamās lietas dzīvnieku aprūpei vai atbalstīsim finansiāli.

6. Ziedojumi.

Jebkurš ziedojums dod iespēju spert soli uz priekšu, pat ja tas ir neliels.

  • 1577
  • Last modified on Wednesday, 19 July 2017 19:57

1000 comments

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.